WIECZORY Z GLINĄ

WARSZTATY, NA KTÓRYCH ROZWINIESZ CERAMICZNE SKRZYDŁA

WARSZTATY REALIZOWANE W MIESIĘCZNYCH CYKLACH SKŁADAJĄCYCH SIĘ Z 4 SPOTKAŃ, KAŻDE TRWA OKOŁO 3 GODZINY.
TA OFERTA JEST SKIEROWANA DO OSÓB, KTÓRE ODBYŁY PIERWSZĄ RANDKĘ Z GLINĄ I CHCĄ SZLIFOWAĆ UMIEJĘTNOŚCI,
TWORZYĆ BARDZIEJ ZAAWANSOWANE PROJEKTY I POZNAWAĆ NOWE TECHNIKI ORAZ MATERIAŁY.
- NIEOGRANICZONA ILOŚC GLINY DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA
- RÓŻNE RODZAJE MAS CERAMICZNYCH DO WYBORU (CZERWONA, CZARNA, KROPKOWANA, Z SZAMOTEM, BEZ SZAMOTU I INNE)
- RÓŻNE TECHNIKI ZDOBIEŃ
- PRZEKĄSKI, AROMATYCZNA KAWA I HERBATA ORAZ WSPANIAŁY CZAS W ŚWIETNYM TOWARZYSTWIE

KOSZT WARSZTATÓW TO JEDYNIE 57,50 zł za godzinę

 • SPOTKANIE 1:

 • czas trwania: około 3 godziny

  Co Cię czeka?
 • + Omówimy Twoje pomysły i inspiracje, rozbijemy je na małe kroki, które pozwolą na realizację podczas całego cyklu 4 spotkań
  + Oddasz się lepieniu pierwszych prac lub zaczniesz bardziej wymagające projekty, które będą wymagały wykończenia w następnym tygodniu.
 • SPOTKANIE 2:

 • czas trwania: około 3 godziny

  Co Cię czeka?
 • + Drugie spotkanie poświęcone na lepienie. Wykańczanie prac i tworzenie kolejnych.
  + Rozmowy, chill, relaks i dużo śmiechu gratis!
 • SPOTKANIE 3:

 • czas trwania: około 3 godziny

  Co Cię czeka?
 • + Zaczniemy od retuszu ulepionych prac w poprzednim tygodniu
  + Zaczniemy zdobienie oraz szkliwienie prac już wypalonych. Do dyspozycji będą farby, kredki podszkliwne i oczywiście szkliwa
 • SPOTKANIE 4:

 • czas trwania: około 3 godziny

  Co Cię czeka?
 • + Kontynuujemy prace nad zdobieniem i wykańczaniem ulepionych dzieł
  + Nie zabraknie miłych rozmów w wybornym gronie
W MIŁEJ ATMOSFERZE ODPOCZNIESZ, ZRELAKSUJESZ SIĘ, POBUDZISZ KREATYWNOŚĆ I ZŁAPIESZ GŁĘBOKI ODDECH.
ZATROSZCZ SIĘ O SIEBIE I POZWÓL BY GLINA OTOCZYŁA CIĘ TROSKĄ!

Wieczory z gliną – edycja majowa (4 czwartki, 17:00-20:00)

365,00690,00

MIEJSCE WARSZTATÓW:
KRAKÓW, UL. KALWARYJSKA 76
TERMINY SPOTKAŃ:
1. 9 maja, 17:00 – 20:00
2. 16 maja, 17:00 – 20:00
3. 23 maja, 17:00 – 20:00
4. 30 maja, 17:00 – 20:00
PROWADZĄCA:
Magda

Warsztaty WYŁĄCZNIE dla osób, które brały udział w PIERWSZEJ RANDCE Z GLINĄ” lub posiadają doświadczenie z ceramiką – znają wymagane podstawowe techniki: pinch pot, praca z płatem oraz budowanie z wałeczków.
RELAKS, GLINA, POGADUSZKI – CZYLI IDEALNE WARUNKI BY PIELĘGNOWAĆ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ, CELEBROWAĆ SIŁĘ WYOBRAŹNI I BYĆ MOŻE NAWIĄZAĆ WSPANIAŁE ZNAJOMOŚCI NA DŁUGIE LATA.

CO OTRZYMASZ W RAMACH WARSZTATÓW?
 • 4 spotkania po około 3 godziny zegarowe, na których zrobisz dla siebie coś wspaniałego!
  Zatroszczysz się o swoją wrażliwość, kreatywność, otwartość i radość tworzenia. Spędzisz wartościowy czas wśród wyjątkowych osób.
 • 2 wypały prac (pierwszy na biskwit i drugi na wysoką temperaturę – ponad 1230)
 • NIEOGRANICZONA ILOŚĆ GLINY NA OSOBĘ ORAZ NIEZBĘDNE NARZĘDZIA I MATERIAŁY – TY ZDECYDUJESZ JAK I DO CZEGO JE WYKORZYSTASZ. MOŻESZ WYBRAĆ RODZAJ, KOLOR GLINY (ok 14 różnych mas do wyboru) I DOWOLNE SZKLIWA CZY FARBY, POMOGĘ CI JE DOBRAĆ DO WYMARZONEGO PROJEKTU.
 • POCZĘSTUNEK – NA KAŻDYM SPOTKANIU BĘDĄ CZEKAĆ NA CIEBIE PRZEKĄSKI, KTÓRE UMILĄ NAM 3 GODZINY PRACY, URACZĘ CIĘ TEŻ KAWĄ, HERBATĄ, LUB ZIOŁAMI. 

Na wygląd końcowy ceramiki ma wpływ mnóstwo czynników i nie mogę Ci zagwarantować jak dokładnie będą wyglądać Twoje naczynia, sprawdźmy to wspólnie!
SKU: WARSZTATY/W5-24 Kategorie: , Tagi: , ,
Ilość
Zapisz się na listę rezerwową Jeśli tylko zwolni się miejsce na wybranym przez Ciebie terminie warsztatów od razu otrzymasz na ten temat informację

Opis

Pamiętaj, że ideą warsztatów jest miłe spędzenie czasu – bez stresu i bez presji, przed przybyciem porzuć rolę perfekcyjnej uczennicy / ucznia!
Niech będzie to dla Ciebie nowe, ciekawe doświadczenie, niezobowiązujące zapoznanie z gliną.

Dodatkowe informacje

płatność:

płatność jednorazowa 690 zł, w ratach 2 x 365 zł

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

SPOTKANIE PIERWSZE: 9 maja

17:00 – 20:00
WPROWADZENIE, ROZMOWA O POMYSŁACH UCZESTNIKÓW, ROZPOCZĘCIE PRACY
Po rozgoszczeniu się i przywitaniu poświęcimy chwilę na omówienie pomysłu każdego uczestnika. Rozbijemy projekt na małe kroki, porozmawiamy jak zaplanować pracę na najbliższych spotkaniach, a następnie zaczniemy lepić, rozmawiać i świetnie się bawić.

SPOTKANIE DRUGIE: 16 maja

17:00 – 20:00
KONTYNUUJEMY PRACĘ
Lepienia ciąg dalszy! Dodatkowo wykończysz prace rozpoczęte na pierwszych zajęciach. Podążysz za swoim pomysłem i planem na Twoją glinę. Cały czas będę przy Tobie aby pomóc i doradzić dalsze kroki.

SPOTKANIE TRZECIE: 23 maja

17:00 – 20:00
SZKLIWIENIE PIERWSZYCH PRAC
Na tym spotkaniu poszkliwimy prace z pierwszego spotkania. Proces szkliwienia tak jak lepienie zostanie podzielone na dwa spotkania.

SPOTKANIE CZWARTE: 30 maja

17:00 – 20:00
SZKLIWIENIE POZOSTAŁYCH PRAC
Drugie zajęcia ze szkliwienia i pożegnalny toast za udany wypał 🙂

REGULAMIN WARSZTATÓW

REGULAMIN WARSZTATÓW

Złożenie zamówienia i opłacenie udziału jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu warsztatów:

INFORMACJE OGÓLNE
 1. Organizatorem warsztatów jest firma Magdalena Barcik-Ostrowska KALVA, z siedzibą w Krakowie, ul. Kalwaryjska 76/3, NIP: 6751451226.
 2. Uczestnikiem warsztatów może zostać każda osoba fizyczna, która dokonana zgłoszenia i opłaci udział w warsztatach, a co za tym idzie zaakceptuje warunki Regulaminu.
 3. Uczestnicy zobowiązani się do przestrzegania zasad BHP oraz bezpośrednich zaleceń oraz uwag osoby prowadzącej warsztaty. Dodatkowo wszyscy warsztatowicze zobowiązani są do zachowania czystości w miejscu prowadzenia warsztatów.
 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń instruktora.
ZAPISY NA ZAJĘCIA:
 1. Zgłoszenia można dokonać poprzez zakup warsztatu przez sklep internetowy dostępny na www.trosca.pl w zakładce WARSZTATY
 2. Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie udziału.
PŁATNOŚĆ:
 1. Płatności można dokonać poprzez system szybkich płatności (Przelewy24, BLIK lub PayPal).
NIEOBECNOŚĆ UCZESTNIKA:
 1. Najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem warsztatów należy poinformować organizatora o nieobecności drogą mailową: kontakt@trosca.pl aby bezkosztowo ustalić nowy termin spotkania.
 2. Jeśli uczestnik odwołuje udział na krócej niż 24 godziny przed spotkaniem lub nie stawi się na zajęciach bez uprzedniej informacji na ten temat wpłata za warsztaty nie podlega zwrotowi. Przy tym uczestnik może ubiegać się o nowy termin spotkania za dodatkową opłatą w wysokości 160 zł.
 3. W przypadku drugiego z kolei niestawienia się na zajęciach organizator nie ma obowiązku zwrotu należności za warsztaty.
ODWOŁANIE WARSZTATÓW:
 1. W wyjątkowych sytuacjach losowych uniemożliwiających przeprowadzenie warsztatów (choroba organizatora, awaria techniczna, inne temu podobne) organizator ma prawo do przełożenia lub odwołania warsztatów. Uczestnicy otrzymają propozycję nowego terminu lub zwrot całej kwoty wpłaconej wcześniej przez uczestników.
 2. Warsztaty mogą zostać odwołane w przypadku gdy wymaga minimalna ilość uczestników nie zapisze się na dane warsztaty. W tym wypadku organizator zwraca koszty udziału lub proponuje alternatywny termin spotkania.
ODWOŁANIE WARSZTATÓW:
 1. W wyjątkowych sytuacjach losowych uniemożliwiających przeprowadzenie warsztatów (choroba organizatora, awaria techniczna, inne temu podobne) organizator ma prawo do przełożenia lub odwołania warsztatów. Uczestnicy otrzymają propozycję nowego terminu lub zwrot całej kwoty wpłaconej wcześniej przez uczestników.
 2. Warsztaty mogą zostać odwołane w przypadku gdy wymaga minimalna ilość uczestników nie zapisze się na dane warsztaty. W tym wypadku organizator zwraca koszty udziału lub proponuje alternatywny termin spotkania.
ODBIÓR PRAC:
 1. O przewidywanym terminie odbioru prac instruktor informuje na ostatnich zajęciach z danego cyklu. Jest to szacunkowy termin ponieważ jest on zależny od wielu czynników jak ilośc prac powstałych na danych zajęciach i ich rozmiar.
 2. Gdy prace są gotowe uczestnicy dostają informację mailową o możliwości odbioru. Organizator nie ma wpływu na fakt, że maile mogą trafić do skrzynki reklamowej lub SPAMU i w ten sposób mogą zostać niezauważone przez uczestnika.
 3. Uczestnik jest zobowiązany do odbioru prac w przeciągu maksymalnie 3 miesięcy od daty ostatniego spotkania z danego cyklu warsztatów. W przypadku braku odbioru prac mogą one zostać zutylizowane lub przekazane na aukcję charytatywną.
REKLAMACJE:
 1. Uczestnik może złożyć reklamację z powodu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy przez organizatora.
 2. Reklamację należy złożyć mailowo na adres: kontakt@trosca.pl
 3. Reklamacja powinna zawierać: dane uczestnika, nazwę Wydarzenia, którego reklamacja dotyczy, określenie przedmiotu reklamacji, przedstawienie okoliczności uzasadniających reklamację.
 4. Reklamacja może być złożona w terminie miesiąca od ostatniego dnia zaistnienia zdarzenia stanowiącego przedmiot reklamacji. Reklamację złożoną po upływie tego terminu pozostawia się bez rozpoznania, o czym organizator niezwłocznie powiadomi uczestnika.
 5. Organizator potwierdza przyjęcie reklamacji drogą elektroniczną, przesyłając potwierdzenie mailowe. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia jej przyjęcia. O sposobie załatwienia reklamacji organizator zawiadamia uczestnika drogą mailową, przesyłając informację zwrotną wraz z uzasadnieniem.
 6. Złożenie reklamacji nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty za warsztaty.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Jestem do Twojej dyspozycji, możesz dopytać o wszystkie szczegóły. Jeśli brakuje Ci informacji na dowolny temat napisz do mnie:
KONTAKT@TROSCA.PL

MOŻESZ TAKŻE ZROBIĆ PREZENT
BLISKIEJ OSOBIE

I WYKUPIĆ VOUCHER NA TE WARSZTATY

VOUCHER JEST WAŻNY AŻ 6 MIESIĘCY OD DATY ZAKUPU.
MOŻESZ OTRZYMAĆ GO W FORMIE FIZYCZNEJ, ZAPAKOWANY W OZDOBNĄ KOPERTĘ
LUB ZAŻYCZYĆ SOBIE WYSYŁKę VOUCHERA NA ADRES MAILOWY W POSTACI CYFROWEJ.

ZOBACZ PRACE UCZESTNIKÓW

KTÓRE SĄ DOWODEM NA TO,
ŻE KAŻDY MOŻE STWORZYĆ WŁASNE ARCYDZIEŁA

Zapisz się na listę rezerwową Jeśli tylko zwolni się miejsce na wybranym przez Ciebie terminie warsztatów od razu otrzymasz na ten temat informację